polecam Olechatę - program partnerski dla organizatorów wycieczek
11 czerwca 2024

Wakacyjne widowiska: środa 16.00

JAK DRZEWIEJ BIŁO SIĘ OLEJ - stand-up w Olejarni Świątecznej

 

Witajcie kochani! Już dziś zapraszamy Was na niezwykłą podróż w czasie do świata tradycyjnego tłoczenia oleju. W Olejarni Świątecznej możecie poczuć się jak prawdziwi olejarze sprzed wieków.

 

Podczas widowiska będziecie mieli okazję zobaczyć, jak dawniej biło się olej. Przy użyciu tradycyjnych strojów i narzędzi, gospodarze pokażą Wam cały proces tłoczenia oleju - od nasion, przez tłoczenie, aż po otrzymywanie gotowego produktu.

 

Zaprosimy Was na degustację Oleju Świątecznego Roztoczańskiego. Będziecie mogli poczuć smak i aromat tego wyjątkowego oleju, który jest lokalnym produktem naszej okolicy.

 

Wcześniej czeka Was projekcja programu tematycznego i zwiedzanie zagrody edukacyjnej, które przybliżą Wam historię tłoczenia oleju oraz jego znaczenie w kulturze i gospodarstwie wiejskim.

 

Po zwiedzaniu jest możliwość  zakupu Oleju Świątecznego Roztoczańskiego i  naszych produktów z gospodarstwa oraz roztoczańskich miodów , które będą świetnym prezentem dla Waszych bliskich i naturalną pamiątką z Roztocza.

 

Zapraszamy Was serdecznie na niezapomniane doświadczenie w Olejarni Świątecznej!


Terminy i rezerwacje na olechata.pl.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

 

 

 

Informujemy, iż administratorem danych jest Olejarnia Świąteczna z siedzibą w Ruszów 9; 22-437 Łabunie. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania oraz realizacji celów związanych ze świadczeniem usług.  Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez okres przewidziany przepisami prawa do czasu załatwienia sprawy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: biuro@olejarniaswiateczna.pl lub listownie na adres Ruszów9; 22-437 Łabunie. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych nie jest wymogiem ustawowym.

© 2024 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserved. Polityka prywatności

  Zapraszamy:

pn-czw 8.00-16.00

pt 12.00-16.00

sb 8.00-12.00

w niedziele i święta nieczynne

25.05.2024 sobota nieczynne

Olejarnia Świąteczna to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości oleju tłoczonego tradycyjną metodą. Oferujemy również regionalne produkty, wynajem rowerów zabytkowych i zwiedzanie malowniczej Doliny Górnej Łabuńki.

Śledź nas

Menu

Adres

Gospodarstwo Olechata

Olejarnia Świąteczna

Ruszów  k/Zamościa

22-437 Łabunie

 

Kontakt

© 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo © 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospo© 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserveddarstwo Olechata. All Rights ReservedOlechata. All Rights Reserved

 © 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserved