polecam Olechatę - program partnerski dla organizatorów wycieczek
23 października 2023

Polecam Olechatę

Regulamin programu lojalnościowego dla klientów rezerwujących pobyt przez internet:

1. Uczestnictwo w programie lojalnościowym jest dobrowolne i bezpłatne dla wszystkich klientów rezerwujących pobyt przez internet w naszej Zagrodzie Edukacyjnej.

2. Program lojalnościowy obejmuje zwrot w wysokości do 10% wartości rezerwacji w postaci punktów za zakupy.

Punkty za zakupy-więcej.

3. Zwrot dotyczy zakupu usług dla grup, takich jak zwiedzanie, pokazy, warsztaty, wypożyczalnię rowerów oraz Letnią Kuchnię.

- produktów z Letniej Kuchni nie można zamówić poprzez sklep internetowy. Proszę zamawiać dodatkowo w wiadomości lub telefonicznie, a punkty doliczymy do zamówienia.

4. Aby otrzymywać punkty o wartości 2,5% zamówienia wystarczy dołączyć do programu lojalnościowego, rejestrując się w naszym sklepie internetowym www.olechata.pl.

- rejestracja (Podajemy adres e-mail oraz hasło i powtarzamy hasło. Zaznaczamy zgody na otrzymywanie wiadomości i przetwarzanie danych osobowych oraz "nie jestem robotem").

5. Aby otrzymywać dodatkowe punkty o wartości 7,5% zamówienia należy być zarejestrowanym klientem sklepu i zamówić pierwszy pobyt  poprzez sklep internetowy.

- Po realizacji pierwszej usługi (przy rozliczeniu) należy poprosić o dopisanie do listy stałych klientów. Za następne zrealizowane zamówienie naliczymy punkty za 10% wartości zamówienia.

6. Rozliczona usługa otrzymuje status "Produkt wysłany" i punkty są aktywne.

7. Kwota zwrotu może być wykorzystana w formie rabatu na kolejne zakupy, opłaty za wycieczki lub może zostać wypłacona gotówką po przekroczeniu kwoty 500 PLN i wystawieniu faktury.

8. Zapraszamy do współpracy biura turystyczne, przewodników i nauczycieli, którzy mogą skorzystać z programu lojalnościowego.

Uwaga: Przed złożeniem zamówienia sprawdź dostępność terminu przyjazdu!

TEL. 504 979 855

BIURO@OLECHATA.INFO

Datę przyjazdu podaj później podczas składania zamówienia w sklepie internetowym w "uwagi do zamówienia"

 

 

Informujemy, iż administratorem danych jest Olejarnia Świąteczna z siedzibą w Ruszów 9; 22-437 Łabunie. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania oraz realizacji celów związanych ze świadczeniem usług.  Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez okres przewidziany przepisami prawa do czasu załatwienia sprawy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: biuro@olejarniaswiateczna.pl lub listownie na adres Ruszów9; 22-437 Łabunie. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych nie jest wymogiem ustawowym.

© 2024 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserved. Polityka prywatności

  Zapraszamy:

pn-czw 8.00-16.00

pt 12.00-16.00

sb 8.00-12.00

w niedziele i święta nieczynne

25.05.2024 sobota nieczynne

Olejarnia Świąteczna to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości oleju tłoczonego tradycyjną metodą. Oferujemy również regionalne produkty, wynajem rowerów zabytkowych i zwiedzanie malowniczej Doliny Górnej Łabuńki.

Śledź nas

Menu

Adres

Gospodarstwo Olechata

Olejarnia Świąteczna

Ruszów  k/Zamościa

22-437 Łabunie

 

Kontakt

© 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo © 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospo© 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserveddarstwo Olechata. All Rights ReservedOlechata. All Rights Reserved

 © 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserved