olej świąteczny roztoczański
02 listopada 2023

Olej Świąteczny Roztoczański - Najlepszy polski produkt regionalny

Olej Świąteczny Roztoczański to wyjątkowy produkt, który możemy znaleźć na wigilijnym stole. Pochodzi prosto z Roztocza i jest uważany za jeden z najlepszych polskich produktów regionalnych (Nagroda PERŁA 2008 za Najlepszy Polski Produkt Regionalny). Jego smak i aromat są niepowtarzalne, a do tego przypomina nam o tradycji i kulturze naszego kraju.

Warto wspomnieć, że Olej Świąteczny Roztoczański jest produkowany z najwyższej jakości składników. Jest naturalny, bez dodatku sztucznych substancji czy konserwantów. Dlatego możemy być pewni, że przygotowane z jego użyciem potrawy będą nie tylko smaczne, ale także zdrowe.

Wielu kucharzy poleca Olej Świąteczny Roztoczański jako doskonałe uzupełnienie dań wigilijnych. Można go używać do przygotowania sałatek, surówek, a także do smażenia ryb czy grzybów. Jego delikatny smak doskonale komponuje się z tradycyjnymi potrawami wigilijnymi, dodając im wyjątkowego charakteru.

Zapraszamy na zakupy www.olechata.pl

Informujemy, iż administratorem danych jest Olejarnia Świąteczna z siedzibą w Ruszów 9; 22-437 Łabunie. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania oraz realizacji celów związanych ze świadczeniem usług.  Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez okres przewidziany przepisami prawa do czasu załatwienia sprawy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: biuro@olejarniaswiateczna.pl lub listownie na adres Ruszów9; 22-437 Łabunie. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych nie jest wymogiem ustawowym.

© 2024 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserved. Polityka prywatności

  Zapraszamy:

pn-czw 8.00-16.00

pt 12.00-16.00

sb 8.00-12.00

w niedziele i święta nieczynne

25.05.2024 sobota nieczynne

Olejarnia Świąteczna to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości oleju tłoczonego tradycyjną metodą. Oferujemy również regionalne produkty, wynajem rowerów zabytkowych i zwiedzanie malowniczej Doliny Górnej Łabuńki.

Śledź nas

Menu

Adres

Gospodarstwo Olechata

Olejarnia Świąteczna

Ruszów  k/Zamościa

22-437 Łabunie

 

Kontakt

© 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo © 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospo© 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserveddarstwo Olechata. All Rights ReservedOlechata. All Rights Reserved

 © 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserved