polecam Olechatę - program partnerski dla organizatorów wycieczek
11 lutego 2024

Oferta pobytu w zagrodzie dla grup

 

Odkryj Zagrodę Edukacyjną Olejarnia Świąteczna na Roztoczu.

         Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądało życie dawniej, zanim wynaleziono wszystkie nowoczesne udogodnienia? Czy masz ochotę na niezapomnianą przygodę pełną nauki, zabawy i fascynujących odkryć? Jeśli tak, to Zagroda Edukacyjna Olejarnia Świąteczna jest miejscem, które musisz odwiedzić!

Zagroda Edukacyjna Olejarnia Świąteczna to nie tylko miejsce, gdzie można poznać tajniki życia naszych przodków, ale także prawdziwa kopalnia wiedzy o tym regionie. Związana z bogatą historią, kulturą i kulinariami Roztocza, ta unikatowa atrakcja jest idealnym miejscem zarówno dla rodzin, jak i wszystkich miłośników nauki i przygody. Olejarnia Świąteczna należy do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych.

 

1. Warsztaty edukacyjne dla dzieci szkolnych:


          Marzysz o tym, by Twoje dziecko mogło przenieść się w czasie i poznać tajniki życia naszych przodków na Roztoczu? Nic prostszego! Nasze warsztaty edukacyjne są idealnym rozwiązaniem. Podczas Lekcji 1 "Jak drzewiej biło się olej", dzieci będą miały okazję przekonać się, jak kiedyś wyglądał proces tłoczenia Oleju Świątecznego. Zwiedzą zagrodę z przewodnikiem, spróbują oleju z chlebem (z własnego wypieku), a na koniec wykonają własnoręcznie pamiątki edukacyjne i otrzymają imienne certyfiakaty.W Lekcji 2 "Jak to ze lnem było" odkryją fascynujące sekrety obróbki lnu i zwiedzą zagrodę z przewodnikiem. Wyruszą śródpolnym traktem po Dolinie Górnej Łabuńki na przejażdżkę zabytkowymi rowerami lub wyprawę pieszą by zobaczyć "co w trawie piszczy" i "rośnie na polu". Na koniec spróbują oleju z chlebem (z własnego wypieku) i wypełnią karty pracy.

Pobyt dzieci w zagrodzie to nie tylko lekcje historii, to prawdziwe interaktywne doświadczenie, które rozbudzi ich ciekawość i pasję do nauki!

wybierz lekcję w e-sklepie: 

 Lekcja 1 "Jak drzewiej biło się olej"  dla grupy:

 - powyżej 20 osób 

 - do 20 osób

 Lekcja 2 "Jak to ze lnem było"  dla grupy:

- powyżej 20 osób

- do 20 osób

 

2. Widowisko "Jak drzewiej biło się olej" (dla wszystkich):


         Czy chcesz przenieść się w czasy minionych pokoleń i zobaczyć, jak wyglądał codzienny trud naszych przodków na Roztoczu? Nasze widowisko "Jak drzewiej biło się olej" to idealna okazja! Przedstawione w formie stand-upu na wesoło, widowisko zapewni nie tylko edukację, ale także rozrywkę na najwyższym poziomie. Podziwiaj widowiskowe prezentacje pokazujące starożytne techniki wytwarzania oleju na żywo i przygotuj się na niezapomniane emocje wraz z całym zapartym tchem publiczności! Na koniec krótka projekcja programu tematycznego i degustacja Oleju Świątecznego z chlebem domowym.

wybierz w e-sklepie: 

 widowisko ze zwiedzaniem "Jak drzewiej biło się olej"  dla grupy:

- powyżej 20 osób 

- do 20 osób

 

3. Zwiedzanie zagrody z przewodnikiem (dla dorosłych):


            Czy jesteś gotowy na niezapomnianą podróż w głąb historii i kultury Roztocza? Nasze zwiedzanie zagrody z przewodnikiem to okazja, by zgłębić tajniki życia naszych przodków na tym urokliwym obszarze. Pod opieką doświadczonego przewodnika poznasz historię regionu, dowiesz się fascynujących faktów o życiu codziennym dawnego społeczeństwa i odkryjesz nieznane dotąd zakamarki zagrody. To nie tylko spacer, to prawdziwa podróż w czasie, która wzbogaci Twoją wiedzę i rozbudzi zainteresowania! Spróbujesz też jak smakuje Olej Świąteczny Roztoczański z chlebem.

wybierz w e-sklepie: 

zwiedzanie zagrody z przewodnikiem grupy:

- powyżej 20 osób

- do 20 osób

4.  Przejażdżki na zabytkowych rowerach 

Składaki, damki czy ukrainy z ramą dla starszych to jeszcze nie historia ale już sentyment. Wspomnienia z dzieciństwa i czasów prezentu komunijnego odżywają podczas takiej przejażdżki.

Dla dzieci to rowery z innego świata, bardzo wygodne do nauki jazdy i o ile lżejsze od dzisiaj często dostępnych dla nich rowerów.

oferta:

- powyżej 20 osób

- do 20 osób

5.  Letnia Kuchnia

Posiłki przygotowywane z sezonowych produktów naszego gospodarstwa na zamówienie.

Popularne propozycje:

dania-lokalne 

     

 Wybierając Zagrodę Edukacyjną Olejarnia Świąteczna, wybierasz nie tylko rozrywkę, ale także edukację na najwyższym poziomie. To miejsce, gdzie nauka staje się przyjemnością, a odkrywanie historii i kultury staje się fascynującą przygodą. Nie zwlekaj! Zaplanuj już dziś swoją wizytę i przygotuj się na niezapomniane doświadczenie!

Szczegółowy opis oferowanych produktów znajdziesz w naszym sklepie internetowym www.olechata.pl

Zaproponuj naszą ofertę już dziś swojej grupie i zacznij organizację wyjazdu na Roztocze od rezerwacji pobytu w Zagrodzie Edukacyjnej Olejarnia Świąteczna w Ruszowie k/Zamościa. Rezerwacje przyjmujemy pod adresem biuro@olechata.info.

Po otrzymaniu potwierdzenia można wybrane (aktywne-dostępne)produkty opłacić (faktury vat lub paragony) w sklepie internetowym www.olechata.pl lub gotówką na miejscu. Zamówione wyżywienie jest płatne gotówką lub blikiem (Rolniczy Handel Detaliczny).

 

 

 

Informujemy, iż administratorem danych jest Olejarnia Świąteczna z siedzibą w Ruszów 9; 22-437 Łabunie. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania oraz realizacji celów związanych ze świadczeniem usług.  Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez okres przewidziany przepisami prawa do czasu załatwienia sprawy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: biuro@olejarniaswiateczna.pl lub listownie na adres Ruszów9; 22-437 Łabunie. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych nie jest wymogiem ustawowym.

© 2024 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserved. Polityka prywatności

  Zapraszamy:

pn-czw 8.00-16.00

pt 12.00-16.00

sb 8.00-12.00

w niedziele i święta nieczynne

25.05.2024 sobota nieczynne

Olejarnia Świąteczna to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości oleju tłoczonego tradycyjną metodą. Oferujemy również regionalne produkty, wynajem rowerów zabytkowych i zwiedzanie malowniczej Doliny Górnej Łabuńki.

Śledź nas

Menu

Adres

Gospodarstwo Olechata

Olejarnia Świąteczna

Ruszów  k/Zamościa

22-437 Łabunie

 

Kontakt

© 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo © 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospo© 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserveddarstwo Olechata. All Rights ReservedOlechata. All Rights Reserved

 © 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserved