Oferta

   

       Miody roztoczańskie

W sklepie Olechata dostępne są miody pochodzące z regionu Roztocza. To naturalne produkty lokalnych pszczelarzy, które wyróżniają się wyjątkowym smakiem i korzystnym wpływem na zdrowie.

 

   Oleje tłoczone na zimno

W Olejarni Świątecznej produkowane są oleje o wyjątkowym smaku i zapachu, tłoczone na zimno przy użyciu tradycyjnej metody lub nowoczesnej metody w niższych temperaturach.

 

                                                                                                        Wypożyczalnia zabytkowych  rowerów 

                    Gospodarstwo Olechata oferuje możliwość wynajęcia zabytkowych rowerów, w tym składaków i damskich rowerów. Każdy rower jest wyposażony w mapkę z atrakcjami do zwiedzania i miejscem na stemple pamiątkowe.

 

                      Zagroda edukacyjna

        Zapraszamy do zwiedzania zagrody, gdzie możesz uczestniczyć w niezapomnianym widowisku pt. "Jak drzewiej biło się olej" w formie stand-up. Na miejscu odbywają się również warsztaty edukacyjne, podczas których będziesz mógł poznać tajniki tłoczenia oleju na dwuwiekowej olejarni. Nakoniec czeka na Ciebie degustacja oleju świątecznego. Przyjedź i odkryj smaki sprzed lat!

   

       Miody roztoczańskie

W sklepie Olechata dostępne są miody pochodzące z regionu Roztocza. To naturalne produkty lokalnych pszczelarzy, które wyróżniają się wyjątkowym smakiem i korzystnym wpływem na zdrowie.

 

FAQ

Jakie są produkowane oleje w Olejarni Świątecznej?

W Olejarni Świątecznej produkowane są oleje o wyjątkowej jakości, nagradzane za swój smak i zapach. Tłoczone są one wyłącznie z lokalnych surowców, nie skażonych substancjami chemicznymi. W ofercie znajdują się oleje tłoczone zarówno tradycyjną metodą, stosowaną od ponad 100 lat, jak i nowoczesną metodą umożliwiającą tłoczenie w niższych temperaturach.

 

Jakie produkty regionalne są dostępne w sklepie Olechata?

W sklepie Olechata, będącym częścią Olejarni Świątecznej, można znaleźć szeroki wybór regionalnych produktów. W ofercie znajdują się miody roztoczańskie, produkty pszczele, tradycyjne krówki, mąki i kasza. Dodatkowo, sklep oferuje również pamiątki związane z regionem.

 

Jakie atrakcje oferuje Gospodarstwo Olechata?

Największą atrakcją są wakacyjne widowiska [środa 16.00] "Jak drzewiej biło się olej". Gospodarstwo Olechata to nie tylko Olejarnia Świąteczna, ale także miejsce, gdzie można wynająć zabytkowe rowery i zwiedzić Dolinę Górną Łabuńki. Wypożyczalnia oferuje różne modele rowerów, w tym składaki i damki. Dodatkowo, każdy rower jest wyposażony w mapkę z atrakcjami do zwiedzania i miejscem na stemple pamiątkowe.

 

Dlaczego warto odwiedzić Gospodarstwo Olechata?

Gospodarstwo Olechata to idealne miejsce dla miłośników tradycyjnej produkcji oleju, regionalnych produktów oraz pięknych krajobrazów. Można tam zakupić wysokojakościowe oleje, miody, krówki i inne produkty regionalne. Dodatkowo, można wynająć rower i zwiedzić malowniczą Dolinę Górną Łabuńki, ciesząc się pięknymi krajobrazami i atrakcjami regionu.

Zamawiaj i płać on-line

zamów teraz

Informujemy, iż administratorem danych jest Olejarnia Świąteczna z siedzibą w Ruszów 9; 22-437 Łabunie. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania oraz realizacji celów związanych ze świadczeniem usług.  Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez okres przewidziany przepisami prawa do czasu załatwienia sprawy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: biuro@olejarniaswiateczna.pl lub listownie na adres Ruszów9; 22-437 Łabunie. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych nie jest wymogiem ustawowym.

© 2024 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserved. Polityka prywatności

  Zapraszamy:

pn-czw 8.00-16.00

pt 12.00-16.00

sb 8.00-12.00

w niedziele i święta nieczynne

 

Olejarnia Świąteczna to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości oleju tłoczonego tradycyjną metodą. Oferujemy również regionalne produkty, wynajem rowerów zabytkowych i zwiedzanie malowniczej Doliny Górnej Łabuńki.

Śledź nas

Menu

Adres

Gospodarstwo Olechata

Olejarnia Świąteczna

Ruszów  k/Zamościa

22-437 Łabunie

 

Kontakt

© 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo © 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospo© 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserveddarstwo Olechata. All Rights ReservedOlechata. All Rights Reserved

 © 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserved