16 grudnia 2023

Święta Bożego Narodzenia!

 

Witajcie Kochani!

 

O, cieszymy się, że tu jesteście! Przyszychodzimy dzisiaj z fantastycznymi wieściami prosto z naszej Olejarni Świątecznej! Już niedługo nadejdą te magiczne dni - święta Bożego Narodzenia! A my, zespół olejarni, jesteśmy tak podekscytowani, że nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami naszymi życzeniami!

 

W tym roku przygotowaliśmy dla Was coś absolutnie wyjątkowego. Nasze oleje, które są wyczarowane z najwyższej jakości składników, są gotowe, aby dodać Waszym świątecznym potrawom niepowtarzalny smak i aromat. Czy Wy również czujecie już ten jedyny w swoim rodzaju zapach, ciepłą nutę orzechów i delikatny ton cebulki unoszące się w powietrzu? To wszystko dzięki naszym tradycyjnym olejom !

 

A teraz, gdy jesteśmy wszyscy tu razem, chcielibyśmy przekazać Wam nasze najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące święta będą pełne miłości, radości i spokoju. Niech spotkania z najbliższymi przyniosą Wam wiele uśmiechów i wzruszeń. Niech każdy posiłek, przygotowany z naszymi olejami świątecznymi, stanie się prawdziwym dziełem sztuki, które będzie smakować nie tylko doskonale, ale również przyniesie radość na Waszych twarzach.

 

Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami i za Wasze wsparcie. Wasza obecność daje nam energię i motywację do dalszego tworzenia naszych wyjątkowych olejów. Wierzymy, że nasze produkty dodadzą magii Waszym świętom i sprawią, że będą niezapomniane.

 

Życzymy Wam wszystkim pięknych, pełnych miłości i radości świąt Bożego Narodzenia! Niech ten czas będzie dla Was czasem spełnienia marzeń i odnowy duchowej. Niechaj gwiazdka betlejemska nie tylko oświetla Waszą drogę, ale również rozświetla Wasze serca.

 

Dziękujemy jeszcze raz i do zobaczenia w naszej Olejarni Świątecznej!

 

Świąteczne pozdrowienia,

Zespół Olejarni Świątecznej

Informujemy, iż administratorem danych jest Olejarnia Świąteczna z siedzibą w Ruszów 9; 22-437 Łabunie. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania oraz realizacji celów związanych ze świadczeniem usług.  Dane osobowe przechowywane będą przez Administratora przez okres przewidziany przepisami prawa do czasu załatwienia sprawy. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Posiadają Państwo także prawo do uzyskania kopii danych i ich przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych na potrzeby marketingu bezpośredniego lub profilowanie przez Administratora Państwa danych osobowych. Sprzeciw mogą Państwo zgłosić w dogodny dla siebie sposób, w szczególności poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: biuro@olejarniaswiateczna.pl lub listownie na adres Ruszów9; 22-437 Łabunie. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych nie jest wymogiem ustawowym.

© 2024 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserved. Polityka prywatności

  Zapraszamy:

pn-czw 8.00-16.00

pt 12.00-16.00

sb 8.00-12.00

w niedziele i święta nieczynne

25.05.2024 sobota nieczynne

Olejarnia Świąteczna to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości oleju tłoczonego tradycyjną metodą. Oferujemy również regionalne produkty, wynajem rowerów zabytkowych i zwiedzanie malowniczej Doliny Górnej Łabuńki.

Śledź nas

Menu

Adres

Gospodarstwo Olechata

Olejarnia Świąteczna

Ruszów  k/Zamościa

22-437 Łabunie

 

Kontakt

© 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo © 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospo© 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserveddarstwo Olechata. All Rights ReservedOlechata. All Rights Reserved

 © 2019 Olejarnia Świąteczna -Gospodarstwo Olechata. All Rights Reserved